Staňte se členy

Sokolovny Průhonice

Připravili jsme si pro Vás spousty výhod.

Staňte se členy Klubu a využívejte nadstandardních služeb a ostatních výhod. Připravili jsme pro Vás hned několik možností. Stačí vybrat tu, která Vám nejvíce vyhovuje.

Dokonalý začátek dne

Fitness Sokolovna Průhonice

Věnujte svému tělu náležitou pozornost. Vyplatí se to!

V Sokolovně jsme připraveni poskytnout Vám vždy tu nejkvalitnější péči, abyste se cítili fit. Pod dohledem osobního trenéra můžete pracovat na zlepšení zdravotního stavu, celkově zpevnit svalstvo a rozvíjet své fyzické schopnosti.

Power Room

Kombinace síly & intenzity

Cvičební sál je určen pro intenzivně silově dynamické cvičení pro muže i ženy.

Naleznete zde multipreess, dřepovací stojan, bradla pro shyby a kliky s dopomocí, nástěnná bradla, air bike, veslice Concept2.

Cvičební sál je využíván při soukromých i skupinových hodinách s trenérem. V době, kdy v sále neprobíhá soukromá či skupinová lekce, mohou sál využívat i klienti samostatně bez trenéra.

_U6A8116.jpg
DYNAMICKÉ A KLIDNÉ

Skupinové lekce

Ve třech moderních sálech na Vás čekají nejrůznější skupinové aktivity.

Naši instruktoři pro Vás denně připravují relaxační, posilovací, redukční a intenzivní skupinová cvičení, a to přímo na míru Vašim fyzickým schopnostem a individuálním zájmům. Kteroukoli skupinovou lekci či sportovní kurz lze uspořádat také soukromě pro jednotlivce či skupiny.

skupinove.jpeg
Wellness

Nezapomeňte na regeneraci

Pro dokonalou relaxaci a odpočinek

Po náročném výkonu máme pro naše členy zdarma k dispozici krásnou wellness zónu, kde najdete finskou saunu, parní lázeň, ochlazovací bazének a relaxační místností.

Wellness zónu je možné pronajmout i pro nečleny dle aktuálního ceníku.

_U6A8078.jpg
Přijďte si zahrát

Další aktivity

Tenis či venkovní posilovna

Užijte si rozmanitosti našich venkovních sportovišť. Zahrajte si tenis či badminton, využijte možnosti venkovních tréninků... Sportoviště na míru není problém.

tenis-badminton.jpeg
Tenisová akademie

Davida Friedla

Nabízí tréninky s profesionálními trenéry pro začátečníky, pokročilé i závodní hráče.

Hledáme nové rekreační hráče, kteří se chtěji stále zdokonalovat.

• individuální výuka pro děti i dospělé
  • skupinová výuka pro děti i dospělé
  • tenisové příměstské tábory s výukou anglického jazyky
tenisove-tabory.jpeg