Restaurace

Dnešní menu

Vaše oblíbené speciality za speciální ceny.

Každý týden pro Vás připravuje šéfkuchař Přemysl Douša se svým týmem nové speciality. Která bude ta Vaše nejoblíbenější?

Sokolovna_leden - 050.jpg
Vyberte si

Jídelní lístek

Zvolte si to nejlepší z našeho jídelního lístku přesně podle Vašich představ.

Přejeme Vám dobrou chuť!

jidelni-listek.jpeg
Vína z celého světa

Vinný lístek

Vyberte si z jedinečné nabídky několika desítek druhů vín z celého světa.

K dobrému jídlu patří dobré víno. Náš personál Vám zkušeně poradí s vhodným výběrem.

vinne-menu.jpeg
Šéfkuchař

Přemysl Douša

Přijďte si i Vy pochutnat na prvotřídních pokrmech, které pro Vás Přemysl Douša od ledna 2017 připravuje v restauraci Sokolovny Průhonice.

Přemek od prvních dní vnáší do naší kuchyně své bohaté zkušenosti z Velké Británie i mnoha významných restaurací v Praze, mezi něž patří i Hotel InterContinental.

OP1B4069_pp-2.jpg