Chcete poděkovat svým zaměstnancům a obchodním partnerům? Rádi byste strávili příjemné odpoledne či večer v kruhu těch, co Vám pomáhají vytvářet dobré jméno firmy? Nebo máte v plánu udělat dojem na své současné či budoucí obchodní partnery? Vždy chtějte jen to nejlepší! Spolehněte se na prvotřídní služby Sokolovny Průhonice!

NAŠE PROSTORY

GOURMET CLUB GRENIER • VELKÝ SÁL

Těšte se na jedinečný gastronomický zážitek, který Vám nabídne tým šéfkuchaře Přemysla Douši. Chcete vyzkoušet Live Cooking v moderní otevřené kuchyni? Ve skvěle vybavených prostorách Gourmet Clubu Grenier budete mít jedinečnou příležitost!

Přesně podle Vašich přání a chutí Vám připravíme občerstvení na míru, od malého coffee breaku až po slavnostní gala bufet.

Jistě Vás potěší i široká nabídka kvalitních vín z naší vinotéky, ale také whisky či doutníků. Využít můžete též služeb someliéra.

PROGRAM VEČERA

V Sokolovně Průhonice Vám zajistíme nevšední večírek nebo speciální oslavu přesně podle Vašich představ.

Vybírat můžete z bohaté nabídky:

• Hudební produkce – live koncert, videodiskotéka
  • Live Cooking – kurz vaření
  • Barmanská show
  • Tematické večírky
  • Degustace specialit
  • Sportovní a relaxační program
  • Kluziště
  • Lezecká stěna
  • Divadelní představení
  • Kouzelník – Table Magic
  • Ubytování v partnerských hotelech
  • Taxislužba
  • Tombola

Vynikající jídlo, zajímavé aktivity a nevšednost našich prostor Vám zajistí, že firemní večírek či oslava bude pro všechny nezapomenutelným zážitkem.

Užijte si pohodu a starosti s přípravami přenechte nám! Sdělte nám své sny a my Vám je splníme!

Kontaktujte nás, rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy:
info@sokolovnapruhonice.cz