Baví Vás tenis či badminton? Tak právě pro Vás má Sokolovna Průhonice skvělou nabídku!

TENIS

Říká se, že tenis je sportem gentlemanů. U dam zase při hře vynikne elegance. Patříte mezi milovníky jednoho z nejpopulárnějších sportů na světě? Zavítejte do Sokolovny Průhonice! Kromě možnosti zahrát si na moderním kurtu tu můžete využít služeb naší tenisové akademie nebo osobního trenéra.

Přijďte si zahrát! Rezervace na hlavní recepci Sokolovny!

Člen

Host

KURT 1 - TENIS

270 Kč*

pronájem 1/2 multifunkčního hřiště (tenis)

KURT 2 - BASKETBAL, FOTBAL

540 Kč*

pronájem 1/2 multifunkčního hřiště (basketbal, fotbal)

KURT 1+2

765 Kč*

pronájem celého multifunkčního hřiště

* Cena nad rámec předplacených hodin v rámci členství

BADMINTON

Oddejte se kouzlu badmintonu! Jeden z nejstarších sportů na světě rozvíjí Váš postřeh, kondici a protáhnete si u něj celé tělo! Sokolovna Průhonice je pro badminton jako stvořená!

Badmintonový kurt se nachází uvnitř velkého sálu Sokolovny. Hodiny badmintonu jsou možné pouze pro členy Sokolovny Průhonice. Rezervace na hlavní recepci Sokolovny!

Člen

Host

Pronájem kurtu

270 Kč*

* Cena nad rámec předplacených hodin v rámci členství.