Baví Vás tenis či badminton? Tak právě pro Vás má Sokolovna Průhonice skvělou nabídku!

TENIS

Říká se, že tenis je sportem gentlemanů. U dam zase při hře vynikne elegance. Patříte mezi milovníky jednoho z nejpopulárnějších sportů na světě? Zavítejte do Sokolovny Průhonice! Kromě možnosti zahrát si na moderním kurtu tu můžete využít služeb naší tenisové akademie nebo osobního trenéra.

Přijďte si zahrát! Rezervace na hlavní recepci Sokolovny!

Člen

Host

OSOBNÍ TRENÉR TENIS

770 Kč*

60 min. lekce
s trenérem tenisu + 60 min. kurt

KURT 1 - TENIS

270 Kč**

pronájem 1/2 multifunkčního hřiště (tenis)

KURT 2 - BASKETBAL, FOTBAL

(60 min.)

pronájem 1/2 multifunkčního hřiště (basketbal, fotbal)

KURT 1+2

pronájem celého multifunkčního hřiště

* V ceně je zahrnutý pronájem tenisového kurtu, vstup do relaxační zóny (finská sauna, pára, ochlazovací bazének, relaxační místnost), ručníkový a hygienický servis.

** Cena nad rámec předplacených hodin v rámci členství.

BADMINTON

Oddejte se kouzlu badmintonu! Jeden z nejstarších sportů na světě rozvíjí Váš postřeh, kondici a protáhnete si u něj celé tělo! Sokolovna Průhonice je pro badminton jako stvořená!

Badmintonový kurt se nachází uvnitř velkého sálu Sokolovny.

Rezervace na hlavní recepci Sokolovny!

Člen

Host

Pronájem kurtu

270 Kč**

* V ceně je zahrnutý pronájem badmintonového kurtu, vstup do relaxační zóny (finská sauna, pára, ochlazovací bazének, relaxační místnost), ručníkový a hygienický servis.

** Cena nad rámec předplacených hodin v rámci členství.