Máte rádi sport? Tak to jste v Sokolovně Průhonice správně! Ctíme heslo Ve zdravém těle zdravý duch. Věřte, že z naší bohaté nabídky si vybere opravdu každý! Vyzkoušejte prvotřídní fitness či populární skupinové nebo individuální lekce. Zahrát si zde můžete tenis, badminton, volejbal, basketbal a další oblíbené sporty.

Možnosti členství

Sokolovna Průhonice pro Vás připravila celou řadu výhod. Staňte se členy Klubu a využívejte nadstandardních služeb a cenových zvýhodnění.

Fitness

V Sokolovně jsme připraveni poskytnout Vám vždy tu nejkvalitnější péči, abyste se cítili fit.

Skupinové lekce

Naši instruktoři pro Vás připravují nejrůznější skupinová cvičení, a to přímo na míru Vašim fyzickým schopnostem a individuálním zájmům.

Tenis, Badminton

Baví Vás tenis či badminton? Tak právě pro Vás má Sokolovna Průhonice skvělou nabídku!

Tenisová akademie

V naší tenisové akademii dbáme na komplexní rozvoj a podporu hráčů.

Náš tým

Seznamte se s naším profesionálním týmem, který Vám rád poradí, pomůže a také pozitivně namotivuje.