Hledáte atraktivní program pro Vaše děti od 6 let na letní prázdniny? Už nemusíte! Letní příměstské tábory, které pořádáme, jsou vždy plné zábavy, sportu, legrace a dobrodružství. Jejich program je zaměřen na sportovní či kreativní aktivity. Nechybí ani výlety, soutěže o ceny a spoustu milých překvapení pro Vaše ratolesti!

I letos se můžete těšit na velmi oblíbené letní dětské příměstské tábory s lektorkou Míšou.

A na co se můžete těšit?

Výlet do svíčkárny, indiánský den v Průhonickém parku, výlet na Čapí hnízdo, detektivní den se spaním na Sokolovně a mnoho
dalších prima aktivit.

• Tábor je určen pro děti ve věku 6-12 let.
  • TERMÍNY TURNUSŮ: 13.-17. 7. 2020 • 10.-14. 8. 2020
  • CENA: 3 500 Kč/dítě
  • Cena zahrnuje: stravu • pitný režim • materiál na tvoření • výlety • pojištění • péči o děti.

Děti budou denně docházet do Sokolovny Průhonice. Kapacita na jeden turnus je 15 dětí. Minimální počet dětí pro otevření turnusu je 9.

• Příchod 8.30-9.00
  • Konec 17.00-17.30

Zajistěte místo pro Vaše děti co nejdříve. Kapacita je omezená.

Rezervace vyřizuje recepce Sokolovny Průhonice na telefonním čísle +420 267 310 506 nebo emailem na info@sokolovnapruhonice.cz

Rezervace se stává platnou po podpisu smlouvy a uhrazení kurzovného na recepci Sokolovny Průhonice.

Budeme se těšit.