Hledáte atraktivní program pro Vaše děti od 6 let na letní prázdniny? Už nemusíte! Letní příměstské tábory, které pořádáme, jsou vždy plné zábavy, sportu, legrace a dobrodružství. Jejich program je zaměřen na sportovní či kreativní aktivity. Nechybí ani výlety, soutěže o ceny a spoustu milých překvapení pro Vaše ratolesti!

I letos se můžete těšit na velmi oblíbené letní dětské příměstské tábory s lektorkou Míšou.

TERMÍN:

• NEJLEPŠÍ PRÁZDNIY V SOKOLOVNĚ
    12. - 16. 7. 2021

A na co se můžete těšit?

PROGRAM:

• Sportovní aktivity v areálu Sokolovny
  • Výlet na Farmu Čapí Hnízdo a program v Ekocentru
  • Návštěva Průhonického parku
  • Návštěva dendrologické zahrady
  • Noční bojovka, opékání buřtů (volitelné)
  • Indiánský den
  • Výlet do svíčkárny spojený s kreativní tvorbou

*) změna programu vyhrazena (např. z důvodu nepříznivého počasí)

VĚK DĚTÍ:

• 6 – 12 LET

KAPACITA:

• minimální počet pro otevření příměstského tábora je 10 dětí
  • maximální počet v turnusu je16 dětí

CENA:

• První dítě 4 800 Kč
  • Druhé dítě 4 300 Kč (sleva 500 Kč)

CENA ZAHRNUJE:

• Program
  • Stravu (2x svačina, oběd)
  • Pitný režim
  • Dopravu na výlety
  • Vstupné
  • Pojištění a péči o děti dle programu.

Děti budou denně docházet do Sokolovny Průhonice.

• Příchod dětí: 7:30 - 8:30 hod.

• Program pro děti: 8:30 - 16:30 hod.

• Vyzvednutí dětí: 16:30 - 17:00 hod.

Zajistěte místo pro Vaše děti co nejdříve. Kapacita je omezená.

Vyplňte závaznou přihlášku a pošlete ji emailem na info@sokolovnapruhonice.cz, nebo ji můžete přinést osobně na recepci Sokolovny.

Pro dokončení rezervace se zastavte přímo na recepci v Sokolovně, kde s Vámi na základě závazné přihlášky podepíšeme smlouvu a přijmeme od Vás platbu hotově nebo platební kartou.

Rezervace vyřizuje recepce Sokolovny Průhonice na telefonním čísle +420 267 310 506.

Rezervace se stává platnou po podpisu smlouvy a uhrazení kurzovného na recepci Sokolovny Průhonice. Už teď se na Vaše děti těšíme!!!

FORMULÁŘ KE STAŽENÍ

Covid-19: V případě nemožnosti pořádat příměstký tábor z důvodů nepříznivé pandemické situace bude celá platba za účast na příměstském táboře vrácená bez storno poplatků.