Dopřejte sobě, přátelům nebo dětem nezapomenutelnou oslavu! Svěřte její přípravu i organizaci špičkovému týmu profesionálů ze Sokolovny Průhonice a užijte si společně se svými ratolestmi slavnostní den, na který budete dlouho vzpomínat.

NABÍZÍME VÁM

• Vnitřní nebo venkovní prostory pro oslavu
  • Slavnostní narozeninové dekorace
  • Prvotřídní gastronomii pro malé i velké
  • Narozeninové dorty
  • Pestrý program pro děti
  • Komplexní organizaci narozeninové oslavy
  • Parking přímo u Sokolovny

PROSTORY PRO NAROZENINOVÉ OSLAVY

VELKÝ SÁL

Užijte si narozeninovou oslavu s Vašimi přáteli a dětmi ve velkém sále Sokolovny Průhonice!

MULTIFUNKČNÍ HŘIŠTĚ

Báječnou narozeninovou oslavu můžete s Vašimi přáteli a dětmi zažít i venku za hezkého počasí na našem multifunkčním hřišti!

NAROZENINOVÉ PROGRAMY PRO VAŠE DĚTI

Vybere si u nás opravdu každý. Pořádáme sportovní, kreativní, naučné, tematické a další programy. Vašim dětem zajistíme nezapomenutelný zábavný den!

NERF BATTLE

Tato hra je určena pro minimálně 10 a maximálně 16 dětí od 6 let. Jedná se o populární zbraně na měkké pěnové náboje, se kterými se děti během dvouhodinového programu naučí manipulovat, vyzkouší si střelbu na terč, na pohyblivý cíl a samozřejmě nebude chybět oblíbená bitva dvou týmů. Rozvíjí orientaci v prostoru, rychlé rozhodování, spolupráci v týmu a hlavně fair play. Děti si užijí spoustu zábavy a zažijí dobrodružnou oslavu, na kterou se nezapomíná.

HLEDÁNÍ POKLADU

Vhodné pro děti od 5 let. Dopřejte dětem zábavný tajuplný program, kde si s dětmi vyrobíme tématické výrobky, pomalujeme si obličej, vyzkoušíme si ohebnost, pozornost dětí a vrhneme se na hledání pravého pokladu. Tato zábavná forma hry pro děti rozvíjí kolektivní spolupráci, pohybovou koordinaci a hlavně u ní zažijí mnoho zábavy. Můžete si vybrat různé tématické zaměření, např. indiání, piráti atd.

SPORTOVNÍ PROGRAM

Milují vaše děti pohyb? Rády běhají? Tohle je ideální program na dětskou oslavu.

• Sportovní program (opičí dráha, týmové soutěže, oblíbené dětské hry)
  • Míčové hry (fotbal, basketbal, vybíjená atd.)
  • Sokolovňácký osmiboj (minimální počet dětí 10)

VÝTVARNÝ PROGRAM

• Malování na hrníčky
  • Malování na trička
  • Kreativní tvorba

POHÁDKOVÝ PROGRAM

Vhodné pro děti od 3 nebo 5 let. Děti se ponoří do kouzelného světa pohádek. Pod vedením pohádkových lektorek si zatančí v kostýmech na pořádnou diskotéku se speciálními efekty. Nebude chybět ani lámání hlaviček pomocí tematických kvízu, kde na každého se správnou odpovědí bude čekat malá odměna. Kreativci si můžou vyrobit i své vlastní masky a loutky.

DOPLŇKOVÝ PROGRAM

• Malování na obličej
  • Kouzelník
  • Klaun
  • Závody na největši autodráze v ČR
  • Fotograf
  • Fotokoutek a mnoho dalších
  • Parking přímo u Sokolovny

VYHLÁŠENÉ DORTY ZE SOKOLOVNY

Naši cukráři vymyslí a vyrobí perfektní dorty dle Vašich představ. Velice populární jsou dorty s oblíbenými dětskými postavičkami jako např. ovečka Shaun, Krteček nebo auto McQueen. Umíme též připravit dorty s jedlou fotografií, fantazii se meze nekladou. Dorty vyrobíme s příchutí, kterou máte rádi - máslový krém s piškoty, čokoládový dort, lehký smetanový krém s jahodami a mnoho dalších. Pokud si nejste jisti, jak by měl vypadat dort pro Vaše ratolesti, nechte to na nás! Pro naše mistry cukráře není nic překážkou.

NÁPLŇ DORTU

• Klasický dort 550 Kč/kg
  • Modelace dortů cena dle náročnosti + cca 300 KČ
  • Dorty s jedlou fotografií 550 Kč/kg + 290 Kč