Sokolovna Průhonice pro Vás připravila celou řadu výhod. Staňte se členy Klubu a využívejte nadstandardních služeb a cenových zvýhodnění. Dopřejte si cvičení ve špičkovém fitcentru s vybavením a službami, které nikde jinde nenajdete!

RŮZNÉ VARIANTY ČLENSTVÍ

Vycházíme vstříc Vašim přáním! Nabízíme Vám hned několik variant členství, z nichž si vybere opravdu každý – od dětí přes teenagery až po dospělé. Vlajkovou lodí Sokolovny Průhonice je VIP členství, které svou komplexností a službami nemá nejen v Praze, ale i v celé České republice obdoby! Rodiny s dětmi jistě ocení rodinné členství, popřípadě členství pouze pro teenagery od 15 do 18 let. Dopřát si můžete také členství na skupinové lekce nebo do fitcentra. A pozor! Součástí všech typů členství je i vstup do wellness, ručníkový servis a balená voda ve fitness. Máte specifické požadavky a přejete si členství na míru? Žádný problém!

JEDNODENNÍ ČLENSTVÍ NA ZKOUŠKU

Staňte se členem na jeden den a vyzkoušejte, co všechno nabízí jedinečný komplex Sokolovny Průhonice!

Člen

Host člena

Jednodenní členství

700 Kč*

400 Kč*

*V ceně je zahrnut vstup do fitness, úvodní intro s trenérem, vstup na skupinová cvičení dle platného rozvrhu i do relaxační zóny (finská sauna, pára, ochlazovací bazének, relaxační místnost), 1 hodina tenisu či badmintonu, balená voda ke cvičení, ručníkový a hygienický servis.

Seznamte se osobně s jednotlivými nabídkami klubového členství a vyberte si pro sebe tu, která bude nejvíce vyhovovat právě Vám!

Chci se stát členem