Věnujte svému tělu náležitou pozornost. Vyplatí se to! V Sokolovně jsme připraveni poskytnout Vám vždy tu nejkvalitnější péči, abyste se cítili fit. Pod dohledem osobního trenéra můžete pracovat na zlepšení zdravotního stavu, celkově zpevnit svalstvo a rozvíjet své fyzické schopnosti.

OSOBNÍ TRÉNINK

Pravidelné cvičení ve fitness pod vedením osobního trenéra chápeme jako fyzickou a psychickou přípravu pro Vaše oblíbené sportovní aktivity.

ČLEN

OSOBNÍ TRÉNINK

750 Kč

1000 Kč*

60 minut s osobním trenérem

10x OSOBNÍ TRÉNINK

7000 Kč

*V ceně je zahrnut vstup do fitness, relaxační zóny (sauna, pára, relaxační místnost), ručníkový a hygienický servis.

POWER PLATE

Revoluční novinka Power Plate Vám pomůže dokonale formovat postavu. Při tréninku zapojíte až 95 % svalových vláken, tedy mnohem víc, než jste zvyklí! Díky zvýšení cirkulaci krve se zlepší kvalita Vaší pokožky. A dámy, pozor! Redukuje i celulitidu…

Power Plate můžete ve fitness části využít pouze v doprovodu trenéra při speciálním osobním tréninku.

30 MINUT S OSOBNÍM TRENÉREM

10 x 30 MINUT S OSOBNÍM TRENÉREM

POWER PLATE

450 Kč

4000 Kč

DIAGNOSTIKA A ANALÝZA VAŠEHO TĚLA

Patentovaná technologie DSM BIA a DSMF BIA Vám umožňuje přesné měření bez ohledu na pohlaví, věk, nemoc nebo etnický původ. Tato technologie nevyužívá, tak jako jiná BIA zařízení, empirický odhad.

Díky přístroji InBody můžete mít hned přehled o tom, kde konkrétně jste zredukovali tělesný tuk nebo kde jste nabrali svalovou hmotu.

INBODY 770 - základní měření

Přístroj InBody měří vše podstatné: množství tuku v těle, svalové tkáně, celkovou hmotnost, viscerální (útrobní) tuk, obvod pasu, boků, krku, ale také celkovou vodu v organismu, WHR index, BMI index, bazální metabolismus, proteiny a minerální látky.

Cena měření bez prezentace výsledků – změření a zaslání jednoho výstupu na email. Délka měření: 10 minut.

1x měsíčně zdarma

první měření zdarma

400 Kč

500 Kč

INBODY 770 - komplexní měření s konzultací a prezentací výsledků

Cena měření s konzultací a prezentací výsledků – včetně měření Max Pulse.
Zaslání kompletní zprávy s návrhem na vylepšení nebo udržení dosažených cílů. Délka trvání: 60 minut.

MAX PULSE

Přístroj Max Pulse Medicore je určený pro neinvazní vyšetření variability srdeční frekvence (HRV) a pro kvantitativní hodnocení autonomního nervového systému (ANS) včetně zhodnocení průchodnosti cév.
Metoda měření: Metoda přímé analýzy segmentové multi-frekvenční bioelektrické impedance, Metoda SMF-BIA.

200 Kč

250 Kč