AnezkaAubrechtova-583.jpg

To pravé místo

Firemní akce & večírky

Chcete uspořádat event, na který jen tak nezapomenete? Chcete poděkovat svým zaměstnancům a obchodním partnerům? Prezentujete nový výrobek nebo školíte své kolegy?

Připravíme Vám na míru firemní akci, tiskovou konferenci, školení či speciální oslavu pro rodinu i přátele. Splníme Vám jakékoliv přání ještě dříve, než jej vyslovíte. Nenajdete vhodnější místo pro teambuildingové či kulturní akce. S našimi profesionálními animátory je společně doladíme k dokonalosti. Tým špičkových profesionálů Sokolovny Průhonice Vám zkrátka připraví akci na klíč přesně podle Vašich požadavků.

firemniakce.jpeg
Zábava na plné pecky

Dětské oslavy

Dopřejte sobě, přátelům nebo dětem nezapomenutelnou oslavu!

Svěřte její přípravu i organizaci špičkovému týmu profesionálů ze Sokolovny Průhonice a užijte si společně se svými ratolestmi slavnostní den, na který budete dlouho vzpomínat.  Speciální dětský narozeninový raut, celá řada doprovodných aktivit dle Vašeho výběru: sportovní hry, kreslení, mini disco, malování na obličej, kouzelník...

oslavy.jpeg