Hledáte netradiční prostory pro své firemní večírky, rodinné oslavy či svatby?
Zavítejte do klubové restaurace v samotném podkroví Sokolovny, do Gourmet Clubu Grenier. Právě zde se Vám splní vše, po čem prahnete. Zážitky ze světa gastronomie, skvostná vinotéka, jedinečné prostředí!

Svatby

V elegantním prostředí podkrovní restaurace s romantickou terasou Vám nabízíme nevšední atmosféru danou jedinečným propojením historie a současnosti.

FIREMNí AKCE

Hledáte pro svou firemní akci ideální reprezentativní místo? Sokolovna Průhonice Vám nabízí jedinečné prostory a dokonalý profesionální servis.

VEčíRKY
V SOKOLOVNě

Chcete poděkovat svým zaměstnancům a obchodním partnerům? Chtějte vždy jen to nejlepší!

NAROZENINOVé
OSLAVY

Dopřejte sobě, přátelům nebo dětem nezapomenutelnou oslavu! Užijte si společně slavnostní den, na který budete dlouho vzpomínat.