sokolovna - 027.jpg

Příměstské tábory 2024

Co nás letos čeká? Týden plný zábavy a dobrodružství!

Zajistěte to nejlepší léto pro vaše děti...

1. TURNUS - 15. - 19. 7. 2024

2. TURNUS - 12. - 16. 8. 2024

narozeniny-klarka-103.jpg
Dětský koutek

Postaráme se o vaše ratolesti

Po celou dobu využívání služeb Sokolovny Průhonice je vám k dispozici skvělý dětský koutek - včetně profesionální animátorky.

Bez obav nám můžete svěřit své děti ve věku od 3 do 15 let - a v klidu si vychutnat svůj oběd, cvičení ve fitku či služeb kosmetického a kadeřnického salonu.

sokolovna_photos_52.jpg
Děti

Dětské hřiště

Máme místo, kde budou spokojeny jak děti, tak jejich rodiče.

Vychutnejte si klidné posezení na naší letní terase a nechte Vaše ratolesti vyřádit se na multifunkčním dětském hřišti!

hriste.jpeg
Nauč se cvičit ve fitku

Taky si pokládáte otázku, zda mohou děti do fitness? Naše odpověď zní ano, mohou!

Jen jim to musí někdo správně ukázat – od toho je tu naše oblíbená lektorka Míša.

Na této lekci se děti naučí, jak pracovat se stroji, činkami atd… V rámci hodiny si mimo jiné děti sestaví kruhový trénink, u kterého se pořádně zapotí, získají kondici a dají si zdravě do těla!

• od 10ti do 15ti let
  • Každou středu od 17:00 do 18:00
  • Cena: 10 vstupů / 3.500 Kč

První zkušební lekce zdarma!

shutterstock_632707976.jpg