sokolovna - 029.jpg

Staňte se členy

Sokolovna Průhonice pro Vás připravila celou řadu výhod.

Staňte se členy Klubu a využívejte nadstandardních služeb a ostatních výhod. Připravili jsme pro Vás hned několik možností. Stačí vybrat tu, která Vám nejvíce vyhovuje.

DSC_2622 (1).jpg
Dokonalý začátek dne

FITNESS SOKOLOVNA Průhonice

Věnujte svému tělu náležitou pozornost. Vyplatí se to!

V Sokolovně jsme připraveni poskytnout Vám vždy tu nejkvalitnější péči, abyste se cítili fit. Pod dohledem osobního trenéra můžete pracovat na zlepšení zdravotního stavu, celkově zpevnit svalstvo a rozvíjet své fyzické schopnosti.

sokolovna - 029.jpg
Power Room

Kombinace síly & intenzity

Cvičební sál je určen pro intenzivně silově dynamické cvičení pro muže i ženy.

Naleznete zde multipreess, dřepovací stojan, bradla pro shyby a kliky s dopomocí, nástěnná bradla, air bike, veslice Concept2.

Cvičební sál je využíván při soukromých i skupinových hodinách s trenérem. V době, kdy v sále neprobíhá soukromá či skupinová lekce, mohou sál využívat i klienti samostatně bez trenéra.

Sokolovna_kveten - 039.jpg
Spolu

Skupinové lekce

Ve třech moderních sálech na Vás čekají nejrůznější skupinové aktivity.

Naši instruktoři pro Vás denně připravují relaxační, posilovací, redukční a intenzivní skupinová cvičení, a to přímo na míru Vašim fyzickým schopnostem a individuálním zájmům. Kteroukoli skupinovou lekci či sportovní kurz lze uspořádat také soukromě pro jednotlivce či skupiny.

skupinove.jpeg
Taneční lekce

Taneční kurzy - Marek Dědík

Nové taneční kurzy na Sokolovně - od září 2022, každé úterý

I. LATINO LADIES
Oblíbené taneční kurzy latinsko-amerických tanců pro ženy.
Výuka obsahuje základy tanců a rozvinuté, složitější choreografie.
KDY: úterý 18:00 - 19:00
CENA: 2.500,-/osoba (8 lekcí/60 minut)

II. TANEČNÍ KURZY PRO DOSPĚLÉ PÁRY
Kurzy jsou určeny pro dospělé, kteří přichází v párech s cílem naučit se nové taneční kroky, kombinace kroků a taneční variace.
Uvidíte, co nového vám do partnerství chvíle strávené společně na tanečním parketu přinesou.
KDY: úterý 19:30 - 20:30
CENA: 6.000,-/taneční pár (8 lekcí/60 minut)

V případě zájmu pište na e-mail: marekdedik.stardance@gmail.com nebo navštivte stránky www.marekdedik.cz

WhatsApp Image 2022-08-11 at 21.59.32.jpeg
Wellness

Nezapomeňte na regeneraci

Pro dokonalou relaxaci a odpočinek

Po náročném výkonu máme pro naše členy a návštěvníky Fitness k dispozici krásnou Wellness zónu, kde najdete finskou a parní saunu s ochlazovacím bazénkem a odpočívárnou.

Sokolovna_spa - 003.jpg
Přijďte si zahrát

Další aktivity

Tenis či venkovní posilovna

Užijte si rozmanitosti našich venkovních sportovišť. Zahrajte si tenis či badminton, využijte možnosti venkovních tréninků... Sportoviště na míru není problém.

tenis-badminton.jpeg
Jóga

Jóga v Sokolovně

Zcela nové lekce jógy v Sokolovně Průhonice

Pondělky

• 7:00 – 8:00 Jóga pro narovnání těla
    Jóga cílící na uvolnění ztuhlého krku a zádové oblasti, která denně trpí několikahodinovým sezením. Lekce pomohou ke zmírnění napětí v celém těle a poslouží jako skvělá kompenzace k silovým tréninkům. Na oplátku se nám tělo odmění pocitem úlevy, zvýšením flexibility a zpevněním středu těla.
  • 9:00 – 10:00  Power jóga
    Na této lekci si vyčistíte hlavu, propotíte tričko a zlepšíte mobilitu Vašeho těla. Dynamická jóga je určena jak začátečníkům, tak pokročilým. Všichni se společně poneseme plynule z ásany do ásany a naučíme sevyužívat různádechová cvičení.

Středy

• 7:00 - 8:00  Power jóga
    Na této lekci si vyčistíte hlavu, propotíte tričko a zlepšíte mobilitu Vašeho těla. Dynamická jóga je určena jak začátečníkům, tak pokročilým. Všichni se společně poneseme plynule z ásany do ásany a naučíme se využívat různá dechová cvičení.
  • 9:00 – 10:00 Vitální hormonální jóga
    Jógová praxe, při které harmonicky propojíte dechové cvičení a jednotlivé pozice. Za účasti intenzivního dechu nastartujeme spalování tuku v oblasti břicha i problematických partií. Probudíme správnou funkci hormonů, trávení + dobijeme baterky na další den. :)

sokolovna cerven - 006.jpg