Tenis je láska na celý život. V Tenisové akademii Sokolovny Průhonice se o Vás postaráme od prvních krůčků na kurtu až po vrcholové sportovce, kteří si razí cestu na tenisový Olymp.

Tenisová akademie

V naší tenisové akademii dbáme na komplexní rozvoj a podporu hráčů. Vycházíme z jasně daného systému, který přizpůsobujeme na míru každého tenisty.

Kromě doporučené tréninkové zátěže klademe důraz na celou řadu dalších kritérií, jako jsou například biologický věk či biomechanika úderů, ale i práci s moderními metodami a technologiemi.

Díky tomu dokážeme ušít tréninkový proces hráči na míru tak, aby jeho sportovní vývoj nebyl nahodilý, ale systematicky efektivní.

Věkové kategorie: od 4 let až po dospělé. Tenis se může naučit opravdu každý v jakémkoliv věku!

Tenisový trenér

David Friedl – trenérská licence 2. třídy

„Práce s mládeží je pro mě prioritou. Snažím se, aby se děti tenis naučily v kamarádském kolektivu a radost ze hry jim zůstala po celý život. Rádi bychom s našimi odchovanci tvořili tenisové týmy všech věkových kategorií.“

Tréninky a hraní přímo s trenérem mají mnoho nesporných výhod. Mezi ně patří rychlejší a efektivnější zdokonalování tenisových dovedností.

Trenér dokáže lépe uzpůsobit intenzitu hry Vaší úrovni. Z tréninku odcházíte s výborným pocitem dobře využité hodiny, která přispěla i ke zlepšení fyzické kondice.

Dny Tenisové akademie v Sokolovně Průhonice

KAŽDÉ PONDĚLÍ, STŘEDA NEBO PÁTEK - podle individuální domluvy s trenérem.

Pro více informací a rezervaci kontaktuje Davida Friedla: +420 775 555 679