Ve třech moderních sálech na Vás čeká bohatá nabídka. Naši instruktoři pro Vás denně připravují nejrůznější relaxační, posilovací, redukční a intenzivní skupinová cvičení, a to přímo na míru Vašim fyzickým schopnostem a individuálním zájmům. Kteroukoli skupinovou lekci či sportovní kurz lze uspořádat také soukromě pro jednotlivce či skupiny.

DYNAMICKÉ LEKCE

*V ceně je zahrnut vstup na skupinové lekce, do relaxační zóny (sauna, pára, relaxační místnost), ručníkový a hygienický servis.

ABS & CARDIO 

Kardiovaskulární cvičení v kombinaci s posilováním převážně břišního svalstva a hlubokého stabilizačního systému páteře. V této hodině se naučíte, jak správně dýchat, abyste efektivně posílili svaly v oblasti páteřního korzetu.

BE FIT

Kruhový trénink pro celé tělo. Kurz pro zlepšení fyzické kondice, zbavení podkožního tuku, zvětšení flexibility, zpevnění svalového korzetu, zlepšení kardiovaskulární aktivity i nervosvalové koordinace. Během lekce si vyzkoušíte Kranking, TRX, bosu, Spinner, Stepy, boxovací pytel a mnoho dalších aktivit.

BODY CONDITIONING

Tato hodina se zaměřuje na tvarování svalstva celého těla speciálními posilovacími cviky trenéra. Cviky se střídají v pomalém a rychlém tempu. Cvičení vede k vyšší svalové rovnováze, zpevnění svalového korzetu a celkovému zlepšení fyzické kondice.

BODY POWER

Tato skupinová lekce je zaměřená na spojení těžkého silového tréninku celého těla se střídáním vysoce intenzivních kardio okruhů s cílem udržení tepové frekvence na vysoké úrovni spolu s velkým silovým zatížením organizmu. Hodina navodí maximální prokrvení celého organizmu a nastartuje spalování tuku na několik hodin po tréninku.

BODY SHAPE & STRETCHING

Tato lekce se zaměřuje převážně na tvarování těla a svalstva v oblasti bříška, stehen, hýždí a zad. To vše za pomoci cvičebních pomůcek nebo vlastní váhy těla. Velká pozornost se věnuje stretchingu celého těla, který je dost opomíjen. Dále se zaměřuje na rozvoj kondice a spalovaní tuků a kalorií. Docílíte tak rychlých a efektivních výsledků.

CORE ON TYRE

Hodina klade velký důraz na procvičení celého těla s použitím váhy vlastního těla a s využitím široké škály fyzioterapeutických cviků přizpůsobených pro fitness.

CORE PERFORMANCE

Hodina CORE PERFOMANCE je zaměřena na střed těla, zejména na svaly hlubokého stabilizačního systému. Z „CORE“ (ze středu těla) vycházejí, respektive by měly vycházet, veškeré pohyby prováděné v běžném životě člověka. Díky CORE PERFOMANCE nejen vypotíte přebytečné kalorie, ale naučíte se správně používat a vnímat své vlastní tělo.

CORE PERFOMANCE vám vytvoří takovou skladbu cviků, která Vám pomůže provádět běžné denní aktivity s vyšší výkonností a nižším rizikem úrazu. Kvalitní trénink vede k vyšší svalové rovnováze, pozitivně napomáhá kloubní stabilitě a výrazně přispívá k prevenci zranění pohybového aparátu. Obrovským benefitem je pohyb ve všech třech rovinách.

CROSS-X

Je vysoce intenzivní lekce využívající kombinaci funkčních cviků vycházejících z přirozených pohybů lidského těla zaměřující se na rozvoj kondice, síly, výbušnosti, koordinace, výdrže, rychlosti, pružnosti, a to všechno ve vysokém nasazení. V této skupinové lekci čekejte dřinu, ale hlavně radost ze snahy být lepším. Cross-X Vás posune do jiné úrovně.

GYM MACHINE

Tato hodina vychází z nutnosti silového procvičení jednotlivých svalových skupin pomocí izolovaného cvičení na strojích Technogym s využitím unikátního stroje kinesis, který umožní silové cvičení ve 3D pohybu. Hodina slouží jako ideální doplněk k vysoce intenzivním lekcím X-MAN a STEEL MAN, které jsou zaměřeny na masivní zvyšování kondice a cvičení s celým tělem jako celkem. Cvičenci posílí jednotlivé  oslabené svalové skupiny, které tvoří slabý článek při cvičení s celým tělem. Kombinovaným cvičením na všech uvedených hodinách se tělo stává dokonalým celkem bez svalových dysbalancí. Hodina je vhodná i pro ty, kteří potřebují odstranit specifické svalové potíže vzniklé při jednostranných sportovních aktivitách typu golfu, tenisu atd...

FYZIO FITNESS

Hodina klade velký důraz na procvičení celého těla s použitím váhy vlastního těla a využitím široké škály fyzioterapeutických cviků přizpůsobených pro fitness.

KRUHOVÝ TRÉNINK

Tato lekce je zaměřena na zvýšení fyzické kondice, posílení a formování svalstva v celém těle. Během hodiny se naučíte posilování s vlastní vahou těla nebo si vyzkoušíte mnoho zábavných a funkčních pomůcek, jako jsou GUN-eX®, TRX, bosu, boxovací pytel  a mnoho dalších...

KONDIČNÍ BOX

Hodina je zaměřená na zvyšování kondice a koordinace pohybu pomocí základních úderových technik z boxu a kickboxu. Zvyšuje vytrvalost a napomáhá ke zlepšení funkce oběhového systému. Tyto tréninky mají kladný vliv na zvládnutí stresových situací a celkové zlepšení nálady.

POSILOVÁNÍ A STABILIZACE

Lekce je zaměřená mimo především na posilování hlubokého stabilizačního systému za dopomoci balanční pomůcky bosu, která je také využívaná při rychlé rekonvalescenci svalstva. V lekci se naučíme, jak správně zapojit hluboké vzpřimovače páteře, kterou populace neumí v běžném životě zapojit. Posilíme ochablé břišní, hýžďové a zádové svalstvo. V této hodině neopomeneme protažení a uvolnění zkrácených svalů krku, prsního a bederního svalstva.

PROBLEM ZONES

Cvičení se zaměřuje, jak už název napovídá, na ty partie těla, kde se nejčastěji ukládají tuky a kde tělo ochabuje. Zbavte se těchto partií a posilte je.

PŘÍPRAVA NA VÍKEND

Tato lekce je zaměřená na přípravu těla pro sportovní aktivity během víkendu. Snaží se předejít přetížení organizmu danou aktivitou a zlepšení vytrvalosti. Aneb sportem ku zdraví!

SÍLA STŘEDU TĚLA

Na lekci se naučíte správně zapojit hluboké svaly břišní pomocí bráničního dýchání a dozvíte se tak, jak lze kvalitně a efektivně aktivovat tělesné jádro. Budete se umět také uvolňovat a protahovat zkrácené svalstvo a vnímat každý svůj pohyb. Tato lekce je určena pro lidi, kteří by se rádi dozvěděli, jak správně posilovat břišní svalstvo a také pro ty, kteří trpí například bolestí zad.

SOKOLSKÁ VŠESTRANNOST

Jedná se o všestranné cvičení s důrazem na rozvoj všeobecných pohybových zdatností. U každého cviku se klade důraz na zapojení všech svalových skupin jako prevenci proti vzniku svalových dysbalancí.

STEEL MAN

Přinášíme Vám nový tréninkový kurz určený pouze pro muže. Kurz probíhá ve dvou termínech vždy v úterý a čtvrtek od 9.00 ve velkém sále. Úterní hodina je zaměřená více na posilování s váhou vlastního těla, na rozvíjení svalové koordinace. Při této hodině využijete tyto pomůcky: váhu vlastního těla, bosu, expandéry, jednoruční činky, bulharské vaky, boxerské lapy, overbally. Hodina je více zaměřena na posílení tzv. CORE, tedy jádra těla. K tomuto jádru jsou řazeny svaly hlubokého stabilizačního systému, tedy svaly, které nejsou na povrchu a nejsou vidět. I proto bývají často opomíjeny. Přitom se jedná o svaly, které primárně určují držení těla a jejich posilování je pro správné držení páteře nezbytné. Do jádra tedy patří hluboké zádové svaly, svaly pánevního dna, břišní svaly a bránice. Ve všech případech se jedná o zdravotně podstatné svaly. Stabilizační systém je přímo spojen se schopností těla zachovávat rovnováhu, je napojen na rovnovážné centrum.

TABATA

Nudí vás klasický trénink a chtěli byste vyzkoušet něco nového? Zkuste Tabatu. Tato lekce je velmi efektivní a náročná metoda intervalového tréninku, při kterém se zvyšuje fyzička i síla zároveň. Tabata trénink je jednou z vůbec nejlepších technik, jak spalovat tuky při cvičení.

TOTAL BODY & STRETCH

Hodina Total body & stretch je zaměřená na masivní nabuzení metabolismu a následné spalování tuků. V prvních 30 minutách Vás čeká vysoce intenzivní cvičení. Je to účinný nástroj k podpoře růstu svalové hmoty, kardiovaskulárního systému a redukce váhy i přesto, že zabere pouze krátký čas. V druhé části Vás čeká 30minutový stretching. Svaly se tak rychle uvolní a zachovají si svou flexibilitu. Druhým důležitým důvodem je regenerace. Důkladným protažením můžeme tuto proceduru významně urychlit. Regenerace je proto po strečinku rychlejší a kvalitnější.

WAKE UP BODY

Hodina je koncipována jako vysoce intenzivní kruhový trénink především s využitím váhy vlastního těla s minimálním použitím cvičebních pomůcek a velkých vah. Důraz je kladen na zvýšení funkčnosti těla jako celku, zlepšení kloubní pohyblivosti, koordinace a výkonnosti těla. Hodina je určena především pro ty, kteří chtějí po ránu probudit  tělo přirozenou formou pohybu a zlepšit jeho výkonnost v každodenních situacích.

X-MAN

Dynamický a zábavný trénink pro celé tělo. Při pravidelné návštěvě této lekce si zlepšíte fyzickou kondici, koordinaci celého těla a zbavíte se podkožního tuku. Během tréninku si vyzkoušíte netradiční pomůcky, u kterých by Vás ani nenapadlo, jak mohou být užitečné (např. rudl, pneumatika od traktoru, železná palice, medicine ball a mnoho dalších).
Při kombinaci s bratrskou skupinovou lekcí STEEL MAN se z Vás stane více než jen „OCELOVÝ MUŽ“.

ZUMBA

Dynamický fitness program spojující prvky aerobního cvičení a latinsko-amerických tanců. Využívá základní kroky salsy, reggaetonu, merengue a curie.

KLIDNÉ LEKCE

JÓGA

Je ucelený systém fyzických, dechových, relaxačních a meditačních technik. Cílem je pomoci člověku získat a zlepšit tělesné, duševní, sociální a duchovní zdraví a dosáhnout harmonie. Jóga je věda o těle, mysli, vědomí a duši.