Ochutnejte vytříbené pokrmy, které vám zpříjemní den. Zajděte si s rodinou či přáteli na vyhlášenou snídani do Kafe Restaurantu. Nenechte si ujít ani fantastické obědové menu, které pamatuje také na náročné sportovce. Nebo máte chuť na výtečnou večeři? Jsme tu pro Vás.

Denní nabídka

Každý den pro Vás připravuje šéfkuchař Přemysl Douša se svým týmem nové speciality. Která bude ta Vaše nejoblíbenější?

Jídelní lístek

Zvolte si to nejlepší z našeho jídelního lístku přesně podle Vašich představ. Přejeme Vám dobrou chuť!

Vinný lístek

Pokud máte rádi dobré víno, budete v Sokolovně spokojeni. Vyberte si z jedinečné nabídky několika desítek druhů vín z celého světa.

Take Away

Nevařte doma, rádi to uděláme za Vás. Odneste si svoje jídlo s sebou. Stačí si jen objednat.

Šéfkuchař

Šéfkuchař Přemysl Douša vnáší do naší kuchyně své bohaté zkušenosti, které získal v prestižních podnicích v Česku i zahraničí.