Aktuality - Restaurace

RODINNÝ HALLOWEENSKÝ BRUNCH V SOKOLOVNĚ

V neděli 31. 10. (od 11:00 do 15:00) zveme všechny rodiny na halloweenskou párty do Sokolovny! Vydlabejte si svou dýni a přijďte v originální masce. Nejoriginálnější dýně bude odměněna.

Aktuality - Restaurace

Covid-19: aktuálně

Za jakých podmínek můžete využít služeb Sokolovny Průhonice?
Připravili jsme pro vás jednoduchý přehled - podívejte se.

Aktuality - Eventy

Penzion Adika

Přijďte si vychutnat příjemné chvíle a zážitky do srdce slovenské přírody na Horehroní.
V penzionu Adika na Vás s rodinou, přáteli či kolegy čeká příjemný a ochotný personál, ubytování v pohodlných, kvalitně zařízených pokojích a pohoštění vynikajícím jídlem.

Newsletter

Přejete si zasílat e-mailem novinky ze Sokolovny Průhonice? Zajímá vás, co je u nás nového? Přihlaste se zde.

Odesláním požadavku uděluji souhlas zpracováním osobních údajů v rozsahu e-mail, za účelem marketingového oslovování, a to obchodní společnosti IMOBA, a.s., Pyšelská 2327/2, 149 00 Praha 4, v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. o ochraně osobních údajů.

Říčanská 118, 252 43 Průhonice
Recepce