RODINNÝ HALLOWEENSKÝ BRUNCH V SOKOLOVNĚ

V neděli 31. 10. (od 11:00 do 15:00) zveme všechny rodiny na halloweenskou párty do Sokolovny! Vydlabejte si svou dýni a přijďte v originální masce. Nejoriginálnější dýně bude odměněna.

Těšit se můžete i na bohatý kreativní program, malování na obličej a spousty skvělého jídla jak pro děti, tak pro dospělé formou bufetové nabídky. Pro dospělé nebude chybět ani welcome drink!

VSTUPNÉ
Dospělí 990 Kč.
Děti 550 Kč (4–12 let). Děti do 3 let zdarma.

Cena zahrnuje: bohatý výběr jídel formou bufetu, dětský bufet, nealko nápoje a welcome drink, spoustu aktivit pro děti: např. halloweenské tvoření, soutěž o nejoriginálněji vydlabanou / vyřezanou dýni (aktivita s rodiči) a malování na obličej. Děti, které přijdou v maskách, budou odměněny.

Rezervace je nutná předem na emailu: michal.kucera@imoba.cz nebo telefonicky na čísle +420 267 310 506.
Budeme se na Vás těšit.

Více aktualit

Aktuality - Restaurace

Covid-19: aktuálně

Za jakých podmínek můžete využít služeb Sokolovny Průhonice?
Připravili jsme pro vás jednoduchý přehled - podívejte se.

Aktuality - Eventy

Penzion Adika

Přijďte si vychutnat příjemné chvíle a zážitky do srdce slovenské přírody na Horehroní.
V penzionu Adika na Vás s rodinou, přáteli či kolegy čeká příjemný a ochotný personál, ubytování v pohodlných, kvalitně zařízených pokojích a pohoštění vynikajícím jídlem.