Covid-19: aktuálně

Je-li vám více než 12 let, pro využití našeho fitness, wellness, služeb restaurace či salonu, je nutné splnit a doložit na místě alespoň jednu z následujících podmínek.

1. Předložit "Národní certifikát o provedeném očkování" za podmínky, že uplynulo nejméně 14 dní od dokončeného očkovacího schématu

2. Předložit laboratorní potvrzení o prodělané nemoci Covid-19, kde od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní

3. Možnost předložení potvrzení o negativním výsledku RT-PCR testu - ne starší 72 hodin platí nově pouze u osob:
    • mladších 18 let věku
    • které se nemohou podrobit očkování proti onemocnění Covid-19 (dokládá se lékařským potvrzením)
    • rozočkovaných, které mají alespoň první dávku očkování, ale neuplynulo ještě 14 dní od dokončeného očkovacího schématu

Při každé Vaší návštěvě Sokolovny Průhonice Vás laskavě požádáme o prokázání se jedním z výše uvedených potvrzení. V případě, že nebudete schopni na místě doložit doklad o splnění uvedených podmínek, nebudeme bohužel moci jakoukoliv službu poskytnout.

Děkujeme vám za pochopení a trpělivost při dodržování protipandemických opatření.

Více aktualit

Aktuality -

LANÝŽOVÉ MENU V SOKOLOVNĚ

Pro všechny milovníky lanýžů jsme připravili speciální lanýžové menu.

Od 6. do 12. prosince v Sokolovně Průhonice.

Aktuality -

Vánoční "take-away" 2021

Tak jako každý rok - i letos můžete přípravu vánočních dobrot nechat s klidem na nás.